Dřevěné židle

České dřevěné židle z masivu

Dřevěné židle Sádlík se 100 letou tradicí výroby jsou klasické konstrukce, vyznačují nízkou hmotností a maximální trvanlivostí. Záruka na pevnost je 7 let. Individuální komfort sezení nabízí tři velikosti židlí S,M,L  od každé modelové řady. Dřevěná židle pro děti je dostupná u každé modelové řady Sádlík stejně jako barová židlička.

2297

Poctivé, dřevěné židle s tradicí jsou srdeční záležitostí. Židle z masivu působí v interiérech hřejivě a vyvolávají pozitivní emoce. Široká barevnostní škála povrchových úprav dřeva mořením a také krycí barvy ve všech odstínech RAL, mezi které patří také bílá dřevěná židle, to vše pokrývá všechny možné požadavky na řešení barevnosti celého interiéru. Dřevěné židle Sádlík se 100 letou tradicí výroby jsou klasické konstrukce, vyznačují nízkou hmotností a maximální trvanlivostí. Záruka na pevnost je 7 let. 

Individuální komfort sezení nabízí tři velikosti židlí S,M,L  od každé modelové řady. České dřevěné židle z masivu:  Dřevěná židle pro děti je dostupná u každé modelové řady Sádlík stejně jako barová židlička. Zkušení profesionálové ve firmě Sádlík vedle bukového masivu umí také židle z masivního dubu. K židlím z masivu je dodáván jídelní stůl masiv barvách židlí. Dřevěná židle s područkami  vyžaduje jídelní stůl s úhlopříčně spojenou podnoží nebo s vykrojenými luby. 

Židle z masivu vedle stolu z masivu tvoří celek, který nadchne a inspiruje  návštěvníky obecních kulturních domů při  plesech a zábavách. Pak už stačí jenom když kapela zahraje např. "Vysoký jáálóvééc vysoký jáákó jááá..." a následují nezapomenutelné, spontánní tance na stolech. Pro tyto účely je třeba již při objednání vyžadovat dřevěné masivní stoly opatřené zesílenou stolovou deskou. Dále je dobré rovněž při objednání dřevěných židlí požadovat  zesílené spojení opěrní nohy a sedadla vratovými šrouby a to buď se zinkovou hlavou nebo lépe s hlavou v barvě moření dřeva. 

Po desítky let vyráběné modely dřevěných židlí klasické konstrukce a nadčasového design evokují nostalgické vzpomínky, které často vedou milovníky stylového bydlení pořídit si masivní židle Sádlík také pro své domovy. Rodinná setkání, oslavy u velkého masivního stolu na dřevěných židlích nadčasového designu přinášejí chvíle, na kterých skutečně záleží ...