Jídelní stoly lamino

Pro své užitné vlastnosti a velmi příznivou cenu jsou jídelní stoly často využívány  v náročných gastronomických provozech, kulturních domech, obecních sálech ale také ve školních družinách. Jedním z mnoha příkladů umístění stolů Karpov a ohýbaných bukových židlí Marona P od firmy Sádlík v silně zátěžových prostorech je kulturní dům v Chodově u Domažlic. Tehdejší starosta (ve funkci 25 let), pan Jan Etzl, přijel do Moravského Písku, byl podrobně seznámen s výrobou tradičních českých židlí a stolů. Následně společně se zastupiteli obce odsouhlasili nákup 300 dřevěných židlí a 70 jídelních stolů.

2296

Při výběru jídelního stolu pro nejnáročnější provozy nabízíme také další varianty, kdy je možné stoly vyrobit ze silnějších laminovaných desek tloušťky 25 mm nebo 36 mm (ať už v plné tloušťce 36 mm nebo v odlehčené formě 18 mm + 18 mm nákližek). Mimo standardní rozměr, tedy stůl 80x80, 120x80, 140x80 cm umíme vyrobit velký jídelní stůl dle vašich požadavků, kulatý stůl i oválný jídelní stůl. Výborným řešením jsou také pokud hledáte malý jídelní stůl, či stůl pro dva. Pokud plánujete pořídit jídelní stůl a židle levně, je právě stůl Karpov ideální volba.

Mimo tradiční dřevo dekory můžete u nás objednat i bílý jídelní stůl. K bílému jídelnímu stolu doporučujeme výběr bílých jídelních židlí. Povrchovou úpravu pro výrobu bílé židle snadno zvolíte v záložce pro barvu moření dřeva "barvy krycí RAL". Stejně můžete postupovat, pokud hledáte černý jídelní stůl a další pastelové barvy.

Pokud v našem eshopu nenaleznete Vámi požadovaný rozměr, tvar či barvu, prosím pište nebo volejte, stůl rádi vyrobíme přesně dle Vašich rozměrů.