Linetta P, velikost M41, b.3/4, žlutá koženka

Linetta P 2194, čalouněná dřevěná židle z tvrdého bukového dřeva, velikost sedáku M41, barva moření dřeva 3/4, sedák čalouněný žlutou koženkou.

3 211


Vlastnosti

Velikost M
Celková výška 84 cm
Velikost sedáku š x h 41 x 41 cm
Výška sedáku 48 cm
Hmotnost 5,0 kg
Židle je kompletně smontovaná ano
Druh dřeva buk pocházející z českých a slovenských lesů
Běžná doba doručení 2 - 5 týdnů

Více informací

Neocenitelná židle pro náročné provozní podmínky restaurací, hospod a penzionů. Je vhodná i jako kuchyňská nebo jídelní dřevěná židle. 

Židle z masivu slouží desítky let v náročných podmínkách různých gastro provozů. Linetta P 2194 čalouněná je těžší masivní židle, je to židle do kavárny, restaurace nebo hospody. Dřevěné židle je možné doplnit dřevěnými stoly s deskami různých velikostí a materiálů podle toho zda se jedná o stoly do hospody, restaurace nebo kavárny. Opěradlo židle z patnáctivrstvé ohýbané bukové překližky je vhodné pro gravírování loga gastro zařízení nebo jména štamgastů, například "Bohuš" jako v Pohostinství u Bukyša ve Svatobořicích - Mistříně. Majitel Luděk Bukvald přezdívaný „Bukyš“, již svoji první hospodu, před mnoha lety, vybavil židlemi Linetta P 2194 čalouněna a stoly Kasparov-dýha, říká: „Když se chlapi u mě v hospodě perou a začnou po sobě házet židlemi, já je klidně nechám… Jen si tak jednou za rok dotáhnu vratové šrouby na židlích… Židle Sádlík jsou prakticky nezničitelné“. Vztah výrobce dřevěných židlí Sádlík a zákazníka v žádném případě nekončí jejich dodávkou, ale naopak začíná. V Pohostinství U Bukyša  natáčíme videosnímek s pracovním názvem „Bukyš King of Svatobořice – Mistřín“. Zatím můžeme z obsahu prozradit pouze to, že jsme zadokumentovali odhalení a předání speciálně vyrobené židle Linetta P se zesíleným sedadlem L43 pro štamgasta Bohuše s tím, že jeho jméno je vygravírováno na opěradle a tím je židle určena pouze pro něj. Dřevěné židle z masivu velikostí S, M a L je možné v interiéru doplnit dřevěnými stoličkami - taburety různých výšek a barovými židlemi Linetta BAR 5194.

V Kavárně loutek v Ostravě jsme kromě židlí Linetta P 2194 čalouněných, dodali také dětské židličky Linetta KINDER 2394 čalouněná ve stejném designu, dětské stolečky a velké jídelní stoly se stolovou deskou z velmi odolného materiálu HPL ve žluté barvě.