Magazine CHOICE a lidé kolem něj

3248

V době probíhající hluboké recese začal Magazine CHOICE vycházet v tištěné formě, na nejlepším křídovém papíře, s perfektní grafikou a fotografiemi. Magazine CHOICE inspiruje k důležitým rozhodnutím, která definují naše životy. Určují směr, kterým jdeme, hodnoty, které uznáváme, a okruh lidí, kterými se obklopujeme.

Magazine CHOICE propojuje lidi různých oborů do stále se rozrůstající sítě na různých setkáních. Setkání pětihvězdičkovém hotelu Hoffmeister na Malé straně v Praze se uskutečnilo koncem září 2019 a bylo oslavou devíti let trvání tohoto výjimečného a inspirativního stylu prezentace hodnot.

Redakce magazínu, vedená vydavatelem a šéfredaktorem Petrem Tůmou, se rozhodla uspořádat setkání spřízněných duší a milých tváří a devět let vydávání magazínu bylo jen záminkou. Setkání moderovala Česká vicemiss z roku 2007 Eva Čerešňáková. Na vyhlášení tomboly s dárky zúčastněných firem předala mikrofon Petru Tůmovi. 

Firma Sádlík, zastoupená židlemi AROL a Vladimírem Bednaříkem, měla tu čest být u toho.
Velkou radost udělala Vladimíru Bednaříkovi výhra v tombole, kterou byla kniha Evy Čerešňákové nazvaná MISS, sny vs. realita. Dárek od firmy Sádlík, židli AROL, vyhrála Bronislava Sanitrová, assistant manager hotelu Hoffmeister.

Vedle zajímavých lidí z mnoha firem a jejich prezentací zaujala také prezentace plastových šatů módní návrhářky Kristýny Kolaříkové. Vše zadokumentoval skvělý fotograf Michal Tvrdík. Některé fotografie pořídil i Vladimír Bednařík. Na závěr večera si účastníci kromě zážitků odnesli také drobné dárky od jednotlivých firem.