Nová identita značky SÁDLÍK byla představena na veletrhu Heim+Handwerk v německém Mnichově 26. 11. 2014

Veletrh Heim+Handwerk

Po skoro 7 měsících intenzivní práce na velmi důležitém firemním úkolu jsme hrdí na to, že jsme zde v Mnichově mohli oficiálně oznámit a představit novou identitu naší značky – novou identitu značky SÁDLÍK pro 21. Století.

Nová identita značky SÁDLÍK beze zbytku vyjadřuje náš klíčový závazek – že se na nás můžete spolehnout v každém důležitém okamžiku svého života. Protože umíme dělat skutečné židle pro život. Pro chvíle, na kterých v životě opravdu záleží.

Důvod, proč jsme se rozhodli představit novou identitu značky SÁDLÍK právě na veletrhu Heim+Handwerk v Mnichově, je velmi jednoduchý: chceme oznámit světu naši ambici mezinárodně růst.

Pevně věříme, že tato mezinárodní akce je skvělou příležitostí říct zahraničním zájemcům o naše kvalitní bukové ohýbané židle nový příběh značky SÁDLÍK. Datum 26.11.2014 tak bude sloužit jako důležitý milník na cestě k naplňování nové firemní strategie.

30

Když v roce 1919 František Sádlík založil tradici výroby ohýbaného dřevěného nábytku v Moravském Písku, nebylo jasné skoro nic. Obrovskou sebedůvěru a důraz na poctivou práci přetavil do příběhu naší značky, kterého první stránky a kapitoly jako autor psal hrdě sám.

Po téměř 100 letech historie a zkušeností, získaných při výrobě jedinečných a nadčasových ohýbaných židlí z toho nejlepšího bukového dřeva – nyní již víme velmi přesně, co to znamená – dát naším zákazníkům to nejlepší.

Pouze když sedíte v naší židlí – v originální židli SÁDLÍK – pouze tehdy můžete cítit a pochopit její skutečnou hodnotu. A zažít ten pocit stojí za to.

Víme, že každý lidský život je jedinečný. Proto děláme naše židle velmi poctivě – aby jste mohli dělat správná rozhodnutí. Pro vlastní lepší budoucnost. Pro svůj život.

SÁDLÍK – židle na celý život.