Židle do hospody, restaurace, kavárny

Tradiční český nábytek - ohýbané, dřevěné židle Sádlík, jsou židle do hospod, restaurací kde úspěšně odolávají těm nejnáročnějším podmínkám. Nejen židle do hospody ale i židle do restaurace mohou mít vratové šrouby, které významně zvyšují jejich konstrukční pevnost a trvanlivost počítanou na desítky let. Při občasném dotažení vratových šroubů jsou hospodské židle Sádlík téměř nezničitelné, a proto jsou tak oblíbené, jak štamgasty, tak hospodskými. Klasická konstrukce a kvalitní ruční práce pravé hospodské židle – záruka na konstrukční pevnost 7 let.

Židle do kavárny, v provedení čalouněná židle mají na dotek příjemné látky a navozují dobrý pocit ze sezení a dobrý pocit z doteku dřeva. Zákazníci oceňují také hůře vznětlivé látky a látky s vodoodpudivou úpravou Aquaclean, která zamezí vsáknutí rozlité tekutiny do čalouněného sedáku a velmi snadno se čistí. Individuální řešení zakázky umožňuje vybrat nejvhodnější velikost židlí S, M, L, od každé modelové řady, kromě jiných kriterií, také podle prostorových možností řešeného interiéru. Pomyslnou třešničkou na dortu jsou dětské ohýbané židličky umístěné v dětském koutku provozovny. 

Dřevěné jídelní židle Sádlík jsou dodávány také s jídelními stoly a tvoří jídelní set.  Jídelní sety jsou také velmi oblíbené při zařizování obecních kulturních domů. Často diskutovaná otázka je stohovatelná židle s tím, že běžně stohovatelné dřevěné židlí je možné v přímém směru naskládat 3-4 ks. Stohovaní dřevěných židlí Sádlík je možné do spirály s pootočením o 90 st., takto se dá, na tzv. rudlík, uložit 8 ks židlí. Transport stohu 8 ks dřevěných židlí po sále kulturního domu je s pomocí rudlíku velmi pohodlný. Díky speciálnímu způsobu stohování dřevěných židlí je zachována klasická konstrukce dřevěné židle a hlavně zadní nožní spoj, který má rozhodující vliv na pevnost a trvanlivost dřevěné židle. 

                                                 židle do hospody a restaurace

Právě v obecních kulturních domech klasické modely dřevěných židlí slouží desítky let. Nezřídka se stává, že do firmy Sádlík přijede starosta, v ruce drží dřevěnou židli a říká: „přesně takovou dřevěnou židli nám vyrobte, máme ji u nás v kulturáku již 40 let a žádnou jinou nechceme“. Jako například  Jan Etzel, starosta s Chodova u Domažlic, neváhal jet 450 km do firmy Sádlík, aby se na vlastní oči přesvědčil, že jsme skutečně výrobci a teprve potom objednal 300 ks dřevěných čalouněných židlí a 70 stolů. No, a když jsme dřevěné židle a stoly vyrobili a dodali do Chodova, tak jsme jen poznamenali: „židle a stoly Sádlík vám vydrží desítky let, tak zase zavolejte za 40 let a my vám uděláme nové..

                                              židle do kulturních domů